Masáže dětí a kojenců

Masáže dětí a kojenců jsou výborným doplňkem pro Váš každodenní život s dětmi, obsahují prvky z indických a švédských masáží a z jógy. Masáže posilují imunitu, pomáhají při potížích s kolikami, odstraňují poporodní traumata u dětí, které měly komplikovanější příchod na svět. U alergiků, ekzematiků a astmatiků zlepšují masáže jejich stav, jakož i u problémů s prořezáváním zoubků či při nemocech z nachlazení. Plačtivá a zvýšeně dráždivá miminka se pomocí masáže zklidní a do budoucna u nich masáže fungují jako prevence lehké mozkové dysfunkce a hyperaktivity. I děti, které žádné zdravotní problémy nemají, Vám budou vděčné za Váš láskyplný dotek, protože dotek rozvíjí pozitivní myšlení, neverbální komunikaci, harmonizuje psychiku a pomáhá správnému psychomotorickému vývoji. Děti se díky masážím učí vnímat své tělo a relaxovat, což je v dnešní hektické době velmi žádoucí. Díky zklidnění masáží děti lépe usínají. Pomocí doteků se posiluje a prohlubuje vazba mezi Vámi a Vaším děťátkem. Přínosem masáží pro rodiče je potěšení a radost z rodičovství, pocit sounáležitosti s dítětem a naladění se na něj.

Začít s masážemi lze v podstatě kdykoli, není to technika jen pro miminka. U starších dětí záleží především na Vaší motivaci a domluvě s dítětem. I starší děti, když jednou okusí masáž, si o ni většinou chodí i nadále žádat. Technika "baby" masáží je taktéž vhodná pro těhotné ženy.

V lekcích se mimo jiné dozvíte:

  • Postupy při masáži – techniky a jejich praktický nácvik
  • Indikace a kontraindikace
  • Základy aromaterapie a její použití
  • Účinky masáží
  • Masáže v těhotenství
  • Masáže novorozence
  • Pravidla masáže, relaxace

Knihu "Masáže dětí a kojenců" Mgr. Jana Hašplová k zakoupení přímo u mne za příznivou cenu - najdete v sekci Publikace. V případě zájmu využijte kontaktní formulář.

Pro mou klientelu nabízím možnost objednání přírodních mýdel, 100% přírodní kosmetiky vhodné od novorozeneckého věku, aromaterapie a to za zvýhodněné ceny - viz Přírodní produkty. V případě zájmu využijte kontaktní formulář.

Reklama

aktuality

  • Rekondiční a relaxační masáže pro dospělé, aromka, baňkování, moxování, tuina, akupresura ....
podrobnosti zde.

prodej

Přírodní produkty
Zelené potraviny
Publikace

Fotogalerie

Fotogalerie

kontakt

Kontaktní formulář

Jana Karlovská
K Vrbičkám 220
149 00 Praha 4 - Šeberov
Karlovska.Jana@seznam.cz
+420 602 386 941

Masáže dětí a kojenců - Kouzelné doteky